Knygos teatro spektaklis „Trumpos istorijos apie...“

Ketvirtadienis, 30 Rugpjūtis 2018 14:19 Arūno Revoto nuotr.

Besibaigiant vasarai į „Maminukų akademiją“ atvyko Knygos teatras. Jis atvežė spektaklį „Trumpos istorijos apie...“ pagal Kęstučio Kasparavičiaus kūrinius.

Spektaklis buvo parengtas bendradarbiaujant su Lietuvos aklųjų biblioteka. Jo režisierė Redita Dominaitytė pasiūlė vyresniems žiūrovams užsirišti akis ir pajausti istorijas kitomis juslėmis: garsais, kvapais.... Paslaptingoje daiktų dėžėje elfai rado knygą, kurioje lyg ir nieko neparašyta, bet ją galima perskaityti liečiant pirštais. Dėžėje buvo daug daiktų iš istorijų „Ąsotis“, „Arbatos klubas“, „Muzikantai“. Trys elfai, draugaudami ir pykdamiesi, supažindino žiūrovus su sąvokomis, daiktais, jų savybėmis, mokė mandagumo, draugiškumo.

Tai vienas iš Lietuvos Kultūros tarybos remiamo projekto „Augu kartu su knyga: Maminukų akademija“ organizuojamų  renginių.