Susitikimai su kolegomis Žemaitijoje

Pirmadienis, 27 Rugpjūtis 2018 16:00 Prie Telšių bibliotekos

Kiekvienais metais Panevėžio rajono bibliotekų darbuotojai vyksta į metodines pažintines išvykas susipažinti su kitų bibliotekų veiklomis.

Šiais metais lankėme Žemaitijos bibliotekas. Aplankę  neseniai po renovacijos gražiai atnaujintą Telšių Karolinos Praniauskaitės viešąją biblioteką daug sužinojome apie vykdomus projektus, edukacijas bei gyventojų mokymus. Pasigrožėjome gražiais vaizdais pro bibliotekos langus. Palangos miesto viešojoje bibliotekoje sužinojome, kad poilsiauti atvykę žmonės aktyviai lanko biblioteką, daug skaito. Šioje bibliotekoje labai daug erdvių skirta parodoms. Antrąją išvykos dieną skyrėme Plungės rajono Platelių apylinkėms. Visi buvome sužavėti Platelių miestelio bibliotekininkės Aušros Vilienės energija ir įvairiomis veiklomis. Ji ne tik supažindino su biblioteka, tačiau supažindino su labai įvairiu ir gausiu kultūriniu, istoriniu šio krašto paveldu, lankomais objektais. Kelionės pabaigoje aplankėme rašytojos Žemaitės memorialinį muziejų,  Bukantės dvaro sodybą. Tokios mokomosios kelionės bibliotekininkams suteikia galimybę ne tik pasitikrinti save bibliotekinėje veikloje, bet ir suteikia naujų profesinių ir praktinių žinių darbui.

Rūta Bagdonienė