Panevėžiečiai klausėsi Aušros Maldeikienės

Antradienis, 21 Rugpjūtis 2018 15:52 Kalba A. Maldeikienė

Pilnutėlė rajono viešosios bibliotekos skaitykla vos talpino visus norinčius – pasiklausyti LR Seimo narės Aušros Maldeikienės susirinko didžiulis būrys  besidominčių Lietuvos politiniu gyvenimu.

Šią vasarą dr. Aušra Maldeikienė pradėjo Prezidento rinkimų kampanijos turą per Lietuvą ir organizuoja  kampanijos renginius, kuriais siekiama grąžinti Lietuvai politines diskusijas.
Bibliotekoje vykusio  susitikimo tema „Kodėl mums taip nepatinka Seimas ir partijos?“ akivaizdžiai domino susirinkusiuosius. Kilo daug klausimų, į kuriuos buvo išsamiai atsakoma.
Pabaigoje  seimo narė glaustai pristatė savo 2019 m. metų Prezidento rinkimų tezes. „Per ilgai leidome klestėti melo politikai. Laikas prisiminti, kad valstybę kuria ne apsišaukėlių gelbėtojų klikos – ją kuriame mes visi. Tik kartu galime įveikti šią nelygybės, atskirties ir apgaulės atmosferą, migla aptraukusią mūsų Lietuvą“, – teigė Aušra Maldeikienė.

Susitikimo akimirkos – nuotraukose.

Parengė D. Pamerneckytė