„Kai ateina laimė, pasiūlyk jai kėdę“

Ketvirtadienis, 12 Liepa 2018 14:36 Knygos apie laimę

Nors ir vasara,  užsuk  į biblioteką. Čia tavęs laukia ir pokalbiui kviečia daugybė gerų  knygų. Šalia naujienų puikuojasi knygos  apie...  laimę. Taip, taip apie laimę. Kodėl apie laimę? Nes laimė tai tokia būsena, kuri nežinia kada tave aplankys.

O tuomet, anot vienos rašytojos , jai būtinai reikia paduoti kėdę... (Pressler Mirjam. „Kai ateina laimė, pasiūlyk jai kėdę“). O kaip kitaip ji pasiliks pas tave?
O argi ne laimė -  vasara, atostogos, saulė, jūra ar ežeras ir gera knyga?  Gera knyga.  Kokia ji? Skirtingais gyvenimo tarpsniais mums  reikia skirtingų knygų. Atrask savąją.
O gal ji čia, naujų knygų lentynoje? Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje neseniai gautų knygų sąraše puikuojasi populiarios grožinės literatūros knygos, tai pat gauta nemažai plačiajam skaitytojų ratui skirtų filosofijos, medicinos, istorijos leidinių, meno albumų. Žiūrėti čia
Tad  imk į rankas knygą. Dabar...
Juk vasara be knygos – ne vasara.