Projekto „Sveikatos laiptais“ veiklos Naujamiesčio bibliotekoje

Pirmadienis, 02 Liepa 2018 17:00

Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Naujamiesčio biblioteka antrus metus iš eilės įgyvendina Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą „Sveikatos laiptais“.

Projekto tikslai - supažindinti gyventojus su svarbiausiais sveikos mitybos principais, formuoti supratimą, kad sportas – ne tik gera fizinė, bet ir emocinė savijauta, jungianti pramogą, laisvalaikį bei sveiką gyvenseną.
Projekto vadovė, Naujamiesčio bibliotekininkė Monika Dumbraitė, akcentavo, kad šių metų prioritetas - fizinis bendruomenės skatinimas. „Bendradarbiaujant su Panevėžio šokių studija „Energym“ turėsime 15 sportinių treniruočių su asmenine bei grupinių treniruočių trenere Irina Radeckiene“, - sakė Monika.
Treniruotės vyks ir toliau. Naujienas sekite facebook paskyroje /Naujamiesčio biblioteka, miestelio skelbimų lentose.
Teorinę paskaitą vedė trenerė Irina Šlimienė. Visiems dalyviams nemokamai buvo atliktas kūno sudėties analizės tyrimas. Taip pat kiekvienas dalyvis gavo metabolinio amžiaus rezultatus, kurie daugumą nudžiugino.
Šiais metais į projektą aktyviai įsitraukė 30 Naujamiesčio gyventojų.
Rudenį planuojama antroji teorine projekto paskaita, kurios metu bus galimybė antrą kartą atlikti kūno sudėties analizės tyrimą ir žinoma įsivertinti treniruotėmis ir sveikos mitybos pagalba pasiektais rezultatais.

Informaciją parengė: M.Dumbraitė
Nuotraukos iš asm. albumo ir Rimanto Banevičiaus