Projekto „„Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” informacinis seminaras

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:31

Liepos 3 d. 11 val. vyks projekto „Prisijungusi Lietuva“ ir biblioteka“ internetinio seminaro transliacija.

Šis projektas  yra neatsiejama projekto „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje infrastruktūroje“ (toliau - Projekto) dalis. Vykdytojai - Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos, asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.
Projekto tikslas – padėti Lietuvos gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu, jo teikiamomis galimybėmis mokantis, planuojant laisvalaikį, apsiperkant, registruojantis pas gydytojus. Bus susipažindinama su bibliotekose LNB infrastruktūrinio projekto metu įdiegtais programinės įrangos paketais. Didžioji Projekto veiklų dalis bus įgyvendinama Lietuvos viešosiose bibliotekose ir jų filialuose.
Projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” (toliau – Projektas).