Alex Monaco su naująja knyga – rajono viešojoje bibliotekoje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:31 Susitikimas su Alex Monaco

Panevėžio rajono viešoji biblioteka tą antradienio vakarą buvo pilnutėlė – norinčių susitikti su žymiuoju Alex Monaco   netrūko.

Jaunus žmones domino knygų „Laimingi šunsnukiai“,  „Sielos drabužiai arba becukris a“ autoriaus skleidžiamos idėjos.  Gyvenime  pats savo darbu daug pasiekęs saviugdos mokytojas Alex  padeda kitiems žmonėms  siekti savo tikslų,  keisti gyvenimą, atrasti pilnatvę bei įgauti nepalaužiamo pasitikėjimo savimi. A. Monaco įsitikinęs, kad pinigai yra gerai tada, kai ir be jų moki puikiai jaustis. „Pinigai ir statusas yra įdomūs dalykai. Nebūtinai žmonės, turintys statusą, yra laimingi. [...] Sėkmė, pinigai ir laimė nėra tas pats“, – įsitikinęs Alex.
Klausimų gausa parodė, kad jauniems, savo kelio beieškantiems žmonėms labai svarbu autoritetingo žmogaus patarimai, atviras, drąsus, kartais gal kiek šokiruojantis žodis, pastumiantis keisti mąstymą.

Norintieji galėjo įsigyti autoriaus knygų, naująją įsigijo ir biblioteka. Kviečiame užsukti ir paskaityti.