Pašnekesiai po trisdešimties metų

Antradienis, 29 Gegužė 2018 15:48 Pašnekesiai po trisdešimties metų

Seimas 2018 metus paskelbė Sąjūdžio metais, nes šiemet sukanka 30 metų nuo jo įkūrimo. 1988 m. liepos mėn. 28 d. įsteigta Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Panevėžio iniciatyvinė grupė. Jos veikloje dalyvavo  daugybė Panevėžio ir rajono žmonių.

Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka ruošia sąjūdininkų susitikimą „Pašnekesiai po trisdešimties metų“ ir  prašo atsiliepti Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Panevėžio rajono rėmimo grupės narius ar kitus žmones, aktyviai dalyvavusius Sąjūdžio veikloje. Siekiame surinkti ir išsaugoti kuo daugiau informacijos apie Panevėžio krašto žmones, dalyvavusius Sąjūdžio veikloje: gal Jūs išsaugojote nuotraukų, kuriose užfiksavote šias istorines akimirkas, dokumentų, gal gyvi tų dienų prisiminimai ir jūs galėtumėte pasidalyti jais.
Laukiame Jūsų skambučių, laiškų ar apsilankymų bibliotekoje (mob. tel. 8 686 67809, el. paštas Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , bibliotekos adresas Beržų g. 50, Panevėžys).