„Gyvo žodžio vakaruose"– miežiškiečių spektaklis

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:31 Gyvo žodžio vakarai

Birželio 6 d. 17. 30 val.  – „Gyvo žodžio vakarai“ kviečia  į rajono viešąją biblioteką. Miežiškių kultūros centro mėgėjų teatras parodys   publicistinį spektaklį „Repeticija“ pagal Vydūno kūrybą. (Scenarijaus autorė ir režisierė Jurga  Švagždienė).

Šis kultūros centro teatro kolektyvas  ir jo vadovė Jurga Švagždienė – vieni geriausių ne tik  rajone, bet ir visoje šalyje. Apie tai liudija 2017 metais  pelnytas aukščiausias  šalies neprofesionalių meno kolektyvų įvertinimas – „Aukso paukštė “.  Spektaklis „Repeticija“,  kurį miežiškiečiai parodys mūsų bibliotekoje, laimėjo teisę dalyvauti Vilniuje, Lietuvos šimtmečio dainų šventėje.

Minėdama atkūrimo šimtmetį, Lietuva  prisimena ir mini tautos  šviesuolius. Vydūno skelbtos teisingos ir taurios idėjos aktualios ir šiandien. Iš jų galime daug ko išmokti, pasisemti išminties. Paskaitykime Vydūną. Paklausykime jo. Pamąstykime kartu su juo.
Renginys nemokamas.
Nepraleiskite progos pamatyti.