Susitikimas su Laimute Vološkevičiene

Penktadienis, 11 Gegužė 2018 15:14 Laimutė Vološkevičienė

Vasariškai šiltą gegužės pavakarę atvykę  į biblioteką  lankytojai praleido ypatingą  ir jaukią valandėlę su jogos mokytoja Laimute Vološkevičiene. Vyko parodos „Ieškojimai“  ir knygos „ Kelias: lyengar joga“ pristatymas.

Pristatydama  savo kūrybą autorė pasakojo  apie dvasinių ieškojimų  ir pasirinkimo kelią.  Talentais gamtos  apdovanota moteris  domisi ne tik joga, kuriai atiduotas beveik  visas gyvenimas, ne tik kalnais (Laimutė – alpinistė, kandidatė į sporto meistro vardą), bet ir kūryba.  Šiuo metu bibliotekoje eksponuojama  autorės  akvarelės ir aliejinės tapybos paroda – jau trečioji.  O kūrybinis smalsumas atvedė Laimutę į dar vieną kelią: moteris susidomėjo japonų kaligrafija. Ir – kas žino –  gal sulauksime dar vienos parodos?
Knygos   išleidimo ir įspūdingos  parodos proga Laimutę sveikino draugai, artimieji ir taip šiltai jos pačios pavadinti „jogiukai“  –  buvę ir esami  L. Vološkevičienės jogos mokiniai.
Buvo jauku, gera ir be galo nuoširdu.
Paroda bibliotekoje bus eksponuojama iki gegužės 30 d.

Taip pat pas mus  rasite ir  L. Vološkevičienės knygą „Kelias : lyengar joga“.