Laimutės Vološkevičienės personalinė tapybos darbų paroda

Ketvirtadienis, 03 Gegužė 2018 15:00 Laimutės Vološkevičienės personalinė paroda

Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje eksponuojama Laimutės Vološkevičienės kūrybos personalinė paroda „Ieškojimai“.

Tai trečioji autorės paroda.  Pirmosiose parodose  dominavo floristikos technika atlikti kūriniai, o šįkart  bibliotekos lankytojai išvys akvarelę ir aliejinės tapybos darbus. Paveikslų tematika įvairi – nuo pavasario žiedų,  kelionių vaizdų iki  įdomia technika atliktų darbų, skirtų  M. K. Čiurlioniui.

Laimutė Vološkevičienė – žinoma sertifikuota Ivengar jogos mokytoja, ilgametė jogos studijos Panevėžyje vadovė, tarptautinių jogos seminarų organizatorė. Didelė kelionių entuziastė, kandidatė į alpinizmo sporto meistro vardą.
Šiemet išleido knygą „Kelias: Iyengar joga“, kurią gegužės 10 d. 17 val. pristatys rajono bibliotekos lankytojams.
Kviečiame, nelikite nepamatę.