Įvertinta bibliotekų veikla

Antradienis, 24 Balandis 2018 15:33 Įvertinta bibliotekų veikla

Nacionalinė bibliotekų savaitė džiugina ne tik akcijomis skaitytojams, bet ir bibliotekų veiklos įvertinimais. Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos organizuotame  Metų nominacijų konkurse Piniavos bibliotekai įteikta nominacija „Biblioteka - vaikų ir jaunimo draugas“.

Biblioteka įsikūrusi mokyklos darželio darželio patalpose, todėl jaunieji lankytojai – geriausi bibliotekos draugai. Aktyvi, kūrybinga bibliotekininkė Jolanta Šimeliūnienė  nestokoja išradingumo, kūrybingumo, o svarbiausia – meilės knygai ir vaikams. Išradingai pristatomi  akcijos „Metų knyga“ kūriniai. Jie kartu su vaikais inscenizuojami – kartu skaitant kūrinį, kartu herojams siuvant drabužius, renkant atributiką bei  pristatant visai bendruomenei. Laimėti susitikimai su populiariais knygų autoriais. Vaikai pamėgo ir bibliotekoje organizuojamas vasaros stovyklėles. Tai įvairūs kūrybiniai, edukaciniai, sportiniai užsiėmimai, išvykos į gamtą. Socialinės akcijos metu kartu su jaunaisiais dalyviais organizuotos aplinkos tvarkymo iškylos, renkant antrines žaliavas, jas panaudojant kūrybiniams darbams. Piniavos biblioteka ne tik geriausias vaikų draugas, ji ir visos bendruomenės kultūros židinys – čia  vyksta etnografiniai, kultūriniai renginiai, telkiami literatai.
Nacionalinės bibliotekų savaitės metu rajono bibliotekininkai pasidžiaugė ir direktorei Rūtai Bagdonienei įteikta LR Ministro Pirmininko įteikta padėka  už šviečiamąją, kultūrinę veiklą.
Bibliotekų savaitė skatina visas bibliotekas atsiliepti į visuomenės pokyčius, ir kartu su lankytojais kurti modernios, šiuolaikinės bibliotekos viziją.