Nacionalinė bibliotekų savaitė įkvėpė naujoms veikloms

Ketvirtadienis, 19 Balandis 2018 09:19 Renginys Velžio bibliotekoje

Nacionalinės bibliotekų savaitės metu vykę renginiai formavo bibliotekos, artimos bendruomenės poreikiams, atspindinčios visuomenės reiškinius, veidą.

Rajono viešojoje bibliotekoje vykę susitikimai su įdomiais žmonėmis buvo orientuoti į atskirų grupių poreikius. Vaikai puikiai praleido laiką su įdomiomis viešniomis – Juventa Mudėniene, Rūta Anima ir kt. Daug lankytojų sulaukė  Vėtrės Antnavičiūtės fotografijų paroda, atskleidusi autizmą. Ši visuomenės grupė norėjo tarpusavy bendrauti, pasidalinti patirtimis. Teatro mėgėjai patyrė malonių įspūdžių, žiūrėdami krekenaviškių spektaklį.
Džiugu, kad savo veiklas savaitės metu Lietuvos radijuje pristatė Raguvos ir Velžio bibliotekos. „Ryto garsų“ laidoje Velžio bibliotekininkė Birutė Kronienė džiaugėsi bendruomenės ir bibliotekos ryšiais. Vykdomi 4 projektai sutelkė vaikus sveikatinimo stiprinimui, neformalaus švietimo veikloms. Raguvos bibliotekininkė Vida Gailiušytė laidoje „Gimtoji žemė“ pristatė kraštiečių menininkų veiklas, vykdomą neformalaus švietimo programą „Etno-3“.
Bibliotekininkai priima jiems keliamus profesinius iššūkius ir kartu su bendruomenėmis stengiasi kurti  ateities biblioteką.