Bibliotekoje svečiuosis Krekenavos kultūros centro mėgėjų teatras „Avilys“

Antradienis, 17 Balandis 2018 13:36 Gyvo žodžio vakarai

„Gyvo žodžio vakarai“ kviečia į susitikimą su Krekenavos kultūros centro mėgėjų teatru „Avilys“. Balandžio 25 d. 18 val.  rajono viešojoje bibliotekoje  kolektyvas parodys  Remigijaus Paciukonio  komediją „Nei velnias, nei gegutė“.

Minėdami atkurtos Lietuvos  100-metį  vėl ir vėl prisimename lietuviškos literatūros autorius, išsaugojusius mums gimtą lietuvišką šneką, spausdintą lietuvišką žodį. Džiaugiamės turėdami galimybę pristatyti Jums Panevėžio krašto kūrėjus – Krekenavos mėgėjų teatrą ir pjesės autorių.

Teatras susibūrė prieš daugiau nei penkiolika metų. Išskirtinis kolektyvo bruožas – itin gyvybingi „savi“ spektakliai,  kuriems scenarijus rašo teatro artistas Remigijus Paciukonis.  Kolektyvas jau yra pastatęs tris šio autoriaus  spektaklius, bet didžiausiu populiarumu pasižymi komedija „Nei velnias, ne gegutė“. Su šiuo spektakliu aplankytos kaimyninės vietovės,  dalyvauta įvairiuose festivaliuose, vaidinta šventėje  Pakruojo dvare.
Nelikitę nepamatę ir Jūs.

Renginys nemokamas