Krekenaviečių spektaklis sužavėjo rajono bibliotekos lankytojus

Antradienis, 17 Balandis 2018 13:36 Spektaklio akimirka

Lietingą balandžio vakarą į biblioteką susirinkę lankytojai neliko nusivylę: Krekenavos kultūros centro  mėgėjų teatro „Avilys“ komedija „Nei velnias, nei gegutė“ dovanojo visiems smagią  nuotaiką ir geras emocijas.

Minėdami atkurtos Lietuvos  100-metį  vėl ir vėl prisimename lietuviškos literatūros autorius, išsaugojusius mums gimtą lietuvišką šneką, spausdintą lietuvišką žodį. Šįkart turėjome  galimybę pristatyti Panevėžio krašto kūrėjus – Krekenavos mėgėjų teatrą .
Teatras susibūrė prieš daugiau nei penkiolika metų. Išskirtinis kolektyvo bruožas – itin gyvybingi „savi“ spektakliai,  kuriems scenarijus rašo teatro artistas Remigijus Paciukonis.  Kolektyvas jau yra pastatęs tris šio autoriaus  spektaklius, bet didžiausiu populiarumu pasižymi komedija „Nei velnias, ne gegutė“. Su šiuo spektakliu aplankytos kaimyninės vietovės,  dalyvauta įvairiuose festivaliuose, vaidinta šventėje  Pakruojo dvare.
Sava  panevėžietiška šneka suvaidintas spektaklis  buvo labai šiltai priimtas į biblioteką susirinkusių žiūrovų.