Susitikimas su fotografe Vėtre Antanavičiūte

Penktadienis, 13 Balandis 2018 10:17 Vėtrė Antanavičiūtė

Lietuvos bibliotekose balandžio 23-30 d. vyko 18-oji bibliotekų savaitė. Šūkis „Kartu mes kuriame ateitį“ kvietė  kurti modernią bibliotekos viziją, atliepiančią besikeičiančią visuomenę.

Rajono bibliotekos kvietė lankytojus į renginius, kuriuose vyko diskusijos apie ateities bibliotekas, teikiamas paslaugas, vyko edukaciniai užsiėmimai, knygų pristatymai. Skaitytojų laukė daug įdomių akcijų, siurprizų. Vienas įdomesnių savaitės renginių  - susitikimas su vilniete dizainere, fotografe Vėtre Antanavičiūte vyko praėjusį penktadienį Panevėžio rajono viešojoje bibliotekoje. Gausiai susirinkę tėveliai ir žmonės besidomintys  fotografija, autizmu susidomėję klausėsi Vėtrės, patys noriai įsijungė į diskusijas.  Vyko šiltas, jaukus ir naudingas pasibuvimas.