Keliaujanti paroda „Bažnytėlių Lietuva“ apsistojo Miežiškiuose

Penktadienis, 16 Kovas 2018 15:32 Albumų parodos pristatymas

Panevėžio rajono viešoji biblioteka surinko fonduose sukauptus  meno albumus ir, norėdama Lietuvos 100-mečio proga parodyti  juos  rajono gyventojams,  parengė keletą teminių parodų.

Viena  jų – „Bažnytėlių Lietuva“– neseniai buvo pristatyta Miežiškių bibliotekos skaitytojams.

Visa Lietuva nusėta bažnyčiomis. Kai kurios jų mena net Vytauto Didžiojo laikus. Kai kurios jų – prabangios, mūrinės, turtingos garsių  meno dirbinių, kitos gi – mielos, jaukios medinės kaimo bažnytėlės, puoštos vietinių meistrų rankomis. Vienos – puikiai išsilaikiusios amžių bėgsme,  kitos – apleistos, sunykusios.  Ir visa tai – gyva Lietuvos istorija.
Knygų pristatyme dalyvavo Miežiškių pagrindinės mokyklos moksleiviai su mokytoja.  Jo metu buvo trumpai apžvelgti atvežtieji meno albumai, kalbėta apie knygas.
Meno albumai eksponuojami Miežiškių bibliotekoje iki gegužės mėn.
Nepraleiskite progos apsilankyti.