Sustabdytos jūros akimirkos Viešojoje bibliotekoje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Kovo 4 dieną rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta klaipėdiečio, jūrų kapitono Rimtauto Rimšo marinistinės fotografijos paroda bei jo knyga „Klajonės po jūrą ir save“.

„I mūsų lygumų kraštą atvežėte jūrą, - džiaugėsi bibliotekos direktorė R. Bagdonienė, stebėdamasi autoriaus kuklumu. Aktorių Dariaus Petkevičiaus ir Astos Preidytės skaitomos autoriaus knygos ištraukos bei Panevėžio rajono muzikos mokyklos moksleivių atliekami kūriniai padvelkė tikru jūros ilgesiu, svajonėmis ir meile... Kapitoną R.Rimšą sveikino buvę kelionės per Baltiją bendražygiai, tarp jų ir pasaulio triatlono čempionas Vidmantas Urbonas bei jo palaikymo komandos nariai .
 Anot „Lietuvos ryto“ žurnalistės Dalios Musteikytės, dalyvavusios ekologiniame žygyje per Baltijos jūrą, šis Jūros žmogus parodoje atidengia tik dalį savęs. Dalį, nes privilegiją pažinti visą jį, daugybės minčių ir polėkio kupiną, turi tik vienintelė dama. Jūra.“

Sustabdytos jūros akimirkos Viešojoje bibliotekoje