EST savanoriai atsisveikino su biblioteka

Ketvirtadienis, 21 Rugpjūtis 2008 10:36

Metus laiko trukęs tarptautinis projektas „Palikime savo pėdsakus“, kurio dalyviai savanoriai Annika (Vokietija), Ghokanas (Turkija), Maurizio (Italija) dirbo rajono bibliotekose, jau baigiasi.

Atsisveikinimo renginyje savanoriai lietuvių kalba pristatė savo metų veiklą, įgytą patirtį, prisiminė įdomiausias akimirkas.

Įteikdama savanorystės sertifikatus, projekto koordinatorė Rasa Visockienė teigė, jog įgyta savanorystės patirtis atveria daug galimybių tolesnei jaunų žmonių gyvenimo veiklai. Rajono bibliotekų darbuotojai dėkojo savanoriams už kūrybingą, iniciatyvų bei aktyvų bendradarbiavimą.

EST savanoriai atsisveikino su biblioteka  EST savanoriai atsisveikino su biblioteka   EST savanoriai atsisveikino su biblioteka