Susitikimas su knygos „Laimė yra lapė“ autorėmis

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:20 Knygos autorės

Rajono bibliotekos aktyviai įsijungia į ,,Metų knygos“ rinkimus. Skaitytojams didelį įspūdį palieka susitikimai su knygų autoriais. Piniavos ir Velžio bibliotekų mažuosius skaitytojus nudžiugino populiarios knygos „Laimė yra lapė“ autorių Evelinos Daciūtės ir Aušros Kiudulaitės viešnagė.

Išradinga Piniavos bibliotekininkė Jolanta Šimeliūnienė kartu su mokyklos-darželio pradinukais nusprendė patys prisijaukinti „laimę – lapę“ -  laukdami viešnių pasigamino savo laputes! Velžio bibliotekos skaitytojai knygos „Laimė yra lapė“ priešlapyje išskaitė, kad laimė yra šermukšnių uogienė, o bibliotekininkė Birutė Kronienė savo podėliuose kaip tik rado rudenį virto šio oranžinio skanėsto, kuriuo ir pradžiugino knygos autores. Už paramą ir pagalbą rengiant šį susitikimą nuoširdžiai dėkojame Piniavos mokyklos-darželio kolektyvui,  gyventojų bendruomenei „Naujasis Velžys“ bei  Velžio gimnazijai.