Parodos „Laiko upė II“ pristatymas

Šeštadienis, 13 Sausis 2018 16:36 Danutė šarkanaitė

Pirmosios 2018-ųjų metų parodos „Laiko upė II“( autorė  Radha -Danutė Šarkanaitė ) pristatymas vyko žiemišką sausio vakarą.

Menininkė jau žinoma mūsų bibliotekos lankytojams, nes tai antroji jos paroda viešojoje rajono  bibliotekoje. Joje pateikiami naujausi darbai.
Radha  (taip save pristato kūrėja) vadovaudamasi senovės Rytų išmintimi ir dešimtmečio meditacijos praktika, kuria darbus, kurių idėjos dažniausiai kyla iš pasąmonės. Gal todėl ir jos darbai yra tokie, kurių,  anot vienos lankytojos, tiesiog neįmanoma nepastebėti. Menininkė kuria ir eiles, kurių keletą paskaitė susitikimo metu. Radhos  visada labai  įdomu klausytis. Parodos  pristatymas  - tarsi kelionė po paveikslus ir visą autorės kūrybą.  Susirinkusi publika labai šiltai priėmė autorę, vyravo jauki atmosfera.
Nemačiusiems primename - paroda bibliotekoje veiks iki sausio pabaigos.
Kviečiame