Projektas „Atrask save“ kviečia prisijungti

Trečiadienis, 10 Sausis 2018 16:33 Projektas „Atrask save“

Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka yra viena iš Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos partnerių, kuri vykdo  jaunimo projektą „Atrask save“ Panevėžio rajone.

Projektas skaičiuoja jau 3 savo veiklos metus ir eina po truputį į pabaigą. Pagrindinis projekto „Atrask save“ tikslas - sumažinti nedirbančio, nesimokančio ir mokymuose nedalyvaujančio jaunimo skaičių, įgyvendinant ankstyvosios intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į tai, kokiai tikslinei grupei asmuo priklauso bei įvertinus asmeninius poreikius ir  jo galimybes.
Panevėžio rajone atsiranda tokių jaunuolių, kurie dėl tam tikrų priežasčių iškrenta iš švietimo sistemos ar darbo rinkos arba tiesiog nėra apskritai susidūrę su darbo rinka. Juos identifikavus, stengiamasi kuo greičiau integruoti į darbo ar švietimo sistemas. Tačiau pasitaiko ir tokių jaunuolių, kurie nusprendžia save atrasti dar kitokioje veikloje – savanorystėje. Taip jie išmėgina savo jėgas tam tikroje srityje, įgyja įgūdžių, pasitikrina savo tinkamumą būsimoje darbo ar švietimo rinkoje. Derėtų pasidžiaugti, kad Panevėžio rajono jaunuoliai vis daugiau renkasi savanorystės kelią ir bando „Atrasti save“ skirtingo pobūdžio veiklose. Jaunuoliai savanoriauja įvairiose juos bedominčiose įstaigose tai: Panevėžio rajono bibliotekose; „Maisto banke“; mokyklose, vaikų dienos užimtumo centruose ir pan.
Projektas baigsis 2018 m. rugsėjo mėnesį, tad visus norinčius dalyvauti nuo 15 – 29 m. jaunuolius, nesimokančius, nedirbančius ir neužsiregistravusius LDB, kviečiame suskubti ir kreiptis į Panevėžio rajono savivaldybės JGI koordinatorių Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , tel. +370 633 49863 arba  kreiptis į Beržų g. 50 esančią biblioteką.