Laiko upė. Pirmoji 2018-ųjų paroda

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:31 Danutės šarkanaitės paroda

Pirmoji šiais metais paroda, turinti  simbolinį pavadinimą “Laiko upė” , teigia, kad gyvenimas  nenumaldomai teka sava vaga ir visai nepaiso žmogaus norų bei įgeidžių.

Tai jau antroji Danutės Šarkanaitės paroda, eksponuojama rajono viešojoje bibliotekoje. Autorės  darbų nepastebėti neįmanoma – dailininkė savo kūryboje vadovaujasi senovės Rytų išmintimi, turi savitą ir unikalų gyvenimo suvokimą. Tapybos įgūdžių  Danutė sėmėsi Lietuvos Edukologijos universiteto dailės katedroje. Autorės kūrybinėms nuostatoms formuotis padėjo žinomi Dailės katedros tapybos dėstytojai: L. Liandzbergis, G. Riškutė, K. Dineikaitė.
Paroda rajono bibliotekoje eksponuojama visa sausį, o sausio 24 d. 17 val. autorė pakvies į susitikimą.

Laukiame Jūsų.