Bibliotekoje svečiavosi Kęstutis Kasparavičius ir žurnalo „Laimiukas“ atstovas Saulius Valužis

Antradienis, 16 Rugsėjis 2008 20:51

Rugsėjo viduryje bibliotekoje lankėsi ir su rajono mokiniais, pedagogais, kūrybos gerbėjais bendravo rašytojas, dailininkas K.Kasparavičius. Kęstutis Kasparavičius - geriausios 2007 metų knygos mažiausiems skaitytojams „Dingęs paveikslas“ autorius.

Autorius pasakojo vaikams apie iliustracijų, istorijų kūrimą, o vėliau piešė užrištomis akimis bei kartu su renginio dalyviais kūrė bendrą piešinį – šokoladinę puošeivą žirafą.. Renginio dalyvius sudomino autoriaus knygelės, išleisto hebrajų, korėjiečių, vokiečių, graikų kalbomis.

K.Kasparavičius turėjo atsakyti ir į smalsučių klausimus, kur jis gyvena, kiek dar bus sukurta naujų istorijų, kokia smagiausia knyga. Į klausimą, kurį  apdovanojimą labiausiai vertina, jis atsakė, jog geriausias apdovanojimas – „kai kas nors ką gražiai tau pasako“.

Kęstutis Kasparavičius  Kęstutis Kasparavičius  Kęstutis Kasparavičius  Kęstutis Kasparavičius
 Kęstutis Kasparavičius