Knygų Kalėdos - virtualioje parodoje

Penktadienis, 22 Gruodis 2017 08:43 Padovanotos knygos

Jau septinti metai laukdami Šv. Kalėdų šventės galėjome džiaugtis „Knygų Kalėdomis“. Ši graži akcija, sutelkianti knygų ir bibliotekų bičiulius, skaitytojus, kvietė dovanoti bibliotekoms naujų knygų . Tai galimybė ne tik paremti biblioteką, bet ir ugdyti bendruomeniškumo jausmą, skatinti norą dalintis.

Besidžiaugdami dovanomis dėkojame mus parėmusiam Panevėžio rajono savivaldybės darbuotojų kolektyvui , Vilniaus universiteto bendruomenei, padovanojusiai naujų leidinių, VšĮ „Pamėginčiui“, padovanojusiam rajono bibliotekoms 12 egz. naujų knygų ir skaitytojams. Kaip ir kasmet mus parėmė Gražina Baltrūnaitė, Dalia Matiukienė, padovanojusios bibliotekai itin populiarios literatūros. 3 Molainių bibliotekos skaitytojai, dovanoję 124 egz. knygų ir kt. Dalis rėmėjų lieka nežinomi. Visiems jiems – nuoširdžiausia bibliotekininkų ir skaitytojų padėka.

Kviečiame susipažinti ir apžiūrėti gautus leidinius Virtualioje galerijoje.