Bibliotekoje karaliauja Ramygalos keramika

Ketvirtadienis, 21 Gruodis 2017 11:29 Ramygalos keramika

„Juodosios ir raugo keramikos duetas“  - taip ramygaliečiai pavadino šios vasaros simpoziumo dalyvių darbų parodą.

Ramygalai labai pasisekė: ji turi dailės mokytoją keramikę Laimą Kiškienę, ne vienus metus rengiančią tarptautinius vasaros keramikų simpoziumus ir įkūrusią bendraminčių klubą „Savos erdvės“. Keramikų simpoziumai žinomi ne tik Lietuvoje - kone kasmet atvyksta dalyviai iš kaimyninių kraštų. Kartu praleistas, tegu ir neilgas laiko tarpas, paprastai būna labai kūrybingas, kurio rezultatai išvystami rudenį.  Pirmiausia darbai pristatomi Ramygalos miesteliui, o jau po to vyksta į miestą - Panevėžio rajono viešąją biblioteką. Štai  ir dabar – visą šventinį laikotarpį iki sausio pabaigos bibliotekos lankytojai gali susipažinti su juodosios ir raugo keramikos darbų paroda „Paukščiai“. Darbai išties įspūdingi. Nepraleiskite progos jais pasidžiaugti.
Laukiame