„Savišvietos akademijos“ užsiėmimai

Antradienis, 19 Gruodis 2017 15:55

Tęsiasi spalio mėnesį prasidėjusios suaugusių švietimo projekto „Savišvietos akademija“, finansuoto Panevėžio r. savivaldybės lėšomis, veiklos rajono bibliotekose.

Gruodžio 14 dieną Molainių bibliotekoje vyko užsiėmimas su jogos mokytoju, gongų meistru Vyrenijumi Andrijausku. Jogos mokytojas tvirtina esantis laimingas, žino, koks yra gyvenimo tikslas, to nevengia atskleisti ir kitiems. „Svarbiausia – žmogui jaustis mylimam. Puikiai žinau, kad neišgelbėsiu pasaulio, tiesiog darau tai, kas man tinka ir patinka“, – drąsiai tvirtina jogas. Vyrenijaus teigimu, praktikuojantieji dvasinį gyvenimą keičiasi, išsivaduoja iš tam tikrų visuomenės primestų normų, tampa laimingesni. Susirinkę Molainių kaimo gyventojai mokėsi atpažinti stresą, sužinojo būdus, kaip atsipalaiduoti. Puikus, nuostabus laikas praleistas kartu ir dėmesys sau. Kasdieniniam lėkime tai buvo šauni proga pasakyti STOP ir atsigręžti į save.
Gruodžio 20 d. Paįstrio bibliotekoje vyks paskutinis šiais metais užsiėmimas su dizainere, fraktalų mokytoja Brigita Paulauskiene „Fraktalai: kelias į save per spalvas ir formas“.

Kviečiame registruotis tel. (8 45) 55 38 80. Vietų skaičius ribotas.