​Knygų Kalėdos su Rebeka Una

Penktadienis, 15 Gruodis 2017 16:27 Renginio dalyviai

Knygų Kalėdos jauniesiems bibliotekos lankytojams atnešė smagų renginį – bibliotekoje viešėjo  ir  vaikų Metų knygos rinkimams nominuotą knygą „Aš  esu Tomas, seklys“pristatė rašytoja Rebeka  Una su komanda.

Rašytoja grąžino žiūrovus trisdešimčia  metų atgal ir  kūrybingai supažindino su laiko atžvilgiu dar nesenu , bet vaikams jau visai nepažįstamu gyvenimu. Smagu buvo klausytis Seklio  Tomo nuotykių. Personažą pristatė autorės sūnus Pijus.
Jaunieji skaitytojai buvo sužavėti : teko ir patiems parodyti kad ir jie ne iš kelmo spirti – moka  sportuoti, greitai kremta  magijos ir burtų mokslus.
Na, ir kokios gi Kalėdos be dovanų?  Knygų kalėdos ypatingos – jaunieji skaitytojai  dovanų gavo Rebekos Unos knygą . Ir dar su autografu!