Atvyksta rašytoja Rebeka Una

Pirmadienis, 11 Gruodis 2017 12:57 Susitikimas su Rebeka Una

Gruodžio 14 dieną  Panevėžio rajone svečiuosis  rašytoja Rebeka Una. Rajono savivaldybės Viešojoje bibliotekoje ir Velžio gimnazijoje ji  susitiks su moksleiviais, pristatys savo išleistas knygas, viena kurių „ Aš esu Tomas, seklys“ dalyvauja šių metų geriausių knygų vaikams rinkimuose.

Rebeka Una – šiandien  jau žinoma rašytoja:  2016 metais jos romanas „ ATJUNK“ buvo pripažintas  geriausia knyga   paaugliams skirtų knygų kategorijoje ( penketuke). Tada , 2016 metų rudenį, autorė viešėjo Smilgių ir Velžio gimnazijose  ir  tarp mokinių sulaukė dėmesio bei palankumo savo įdomiu pasakojimu apie literatūros kūrinius, kurie vadinami distopijomis. Rebeka Una – produktyvi autorė: ji  per 2017 metus išleido net tris kūrinius: „ Aš esu Tomas, seklys“ ir knygos antrą dalį „ Kiemo seklys Tomas ir Valius“ bei „ Barbora ir Pelkių Senelis“.
Kviečiame  gruodžio 14 dieną 13 valandą  į  susitikimą su autore rajono bibliotekos  skaitykloje.