Dailininkės Ilonos Žvinakienės darbų paroda „Metų laikai“

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Ilona Žvinakienė Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos galerijoje „Prie knygų“ atidaryta dailininkės Ilonos Žvinakienės pastelės darbų paroda „Metų laikai‘. Parodos atidarymo metu dailininkė pristatė ir 2009 metų kalendorių, iliustruotą savo darbais.

Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos galerijoje „Prie knygų“ atidaryta dailininkės Ilonos Žvinakienės pastelės darbų paroda „Metų laikai‘. Parodos atidarymo metu dailininkė pristatė ir 2009 metų kalendorių, iliustruotą savo darbais. Kalendorių galima įsigyti bibliotekoje.
  Ilona Mažeikaitė – Žvinakienė tapytoja, Lietuvos dailininkų sąjungos narė, baigusi dailės fakultetą Šiaulių universitete. Parodose dalyvauja nuo 1984 metų, o jų – personalinių ir gupinių -surengta kone pusė šimto -  Lietuvoje, Latvijoje, Suomijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Pietų Korėjoje, Norvegijoje.
Dailininkė gyvena ir kuria Panevėžyje.
Pristatymo metu skambėjo jaunųjų atlikėjų Elenos ir Kęstučio atliekamos dainos, pagyvinusios ir taip šiltą renginio atmosferą.

Paroda veiks iki  vasario 20d.

Maloniai kviečiame!

Ilona Žvinakienė