Ramygalos bibliotekoje – „Neregėta Lietuva“

Šeštadienis, 07 Kovas 2009 10:17

Ramygalos bibliotekoje vyko M.Jovaišos fotografijų albumo ir DVD "Neregėta Lietuva" pristatymas. Renginį, skirtą Lietuvos 1000 – mečiui paminėti, vedė bibliotekininkė Zita Šegamogienė. Ji supažindino susirinkusius su vienu didžiausiu ir brangiausiu pastarųjų metų Lietuvos fotografijų albumu.
Ramygaliečiai turėjo galimybę išsamiai susipažinti su Mariaus Jovaišo iš oro fotografuotomis gražiausiomis Lietuvos vietomis, pažiūrėti DVD filmą, pasiklausyti eilių apie Lietuvą.
Renginyje smuikavo jaunosios bibliotekos skaitytojos Lauryna Kiškytė ir Kristina Daučiūnaitė.
Albumo bei DVD pristatymo renginiai visus 2009-ius metus bus rengiami  ir kituose Panevėžio rajono viešosios bibliotekos filialuose

M.Čeponienė

Ramygalos bibliotekoje – „Neregėta Lietuva“ Ramygalos bibliotekoje – „Neregėta Lietuva“   Ramygalos bibliotekoje – „Neregėta Lietuva“ Ramygalos bibliotekoje – „Neregėta Lietuva“