Mokosi rajono bibliotekininkai

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27
 Bibliotekos pažangai Tęsiasi projekto „Bibliotekos pažangai“ organizuojami bibliotekininkų mokymai. Jau trečia grupė Panevėžio rajono viešosios bibliotekos darbuotojų mokosi „Kompiuterinio raštingumo“ bei išklauso kursą „Interneto ištekliai ir naujos bibliotekų paslaugos“.

Tęsiasi projekto „Bibliotekos pažangai“ organizuojami bibliotekininkų mokymai. Jau trečia grupė Panevėžio rajono viešosios bibliotekos darbuotojų mokosi „Kompiuterinio raštingumo“ bei išklauso kursą „Interneto ištekliai ir naujos bibliotekų paslaugos“. Kursas suskirstytas į dešimt temų. Bibliotekininkai supažindinami su bibliotekų teikiamomis naujomis paslaugomis, interneto ištekliais, kurie reikalingi kiekvienam gyventojui tiek kasdieniniame gyvenime, tiek darbinėje veikloje.
Sausio 20 d. prasidėję mokymai truks iki gegužės mėnesio. Mokymai vyksta projekto įrengtame G.Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Mokymo centre.
Nuo rudens mokymai prasidės ir filialų darbuotojams.

Foto A.Neimonto

Mokosi rajono bibliotekininkai  Mokosi rajono bibliotekininkai  Mokosi rajono bibliotekininkai