Bibliotekoje - devintojo dešimtmečio fotografijos

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:31 Petro Dūdos fotografijos

Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka 2017- uosius metus išlydi Petro Dūdos fotografijų paroda „Sugautas laikas. Devintojo dešimtmečio fotografija“.

Juodai baltos fotografijos nukelia mus į praeitą amžių, nors ir nelabai tolimą, kur dar visiškai kitoks gyvenimas.

Autoriaus nuotraukose užfiksuoti ir žymūs žmonės, ir atsitiktiniai nepažįstami. Tai dažniausia kaimuose ir miestuose, gatvėse ir keliuose sutikti praeiviai. Sustabdytos  keliavimo su žygeiviais, rodos, tokios kasdieniškos, tačiau daug pasakančios akimirkos.

Petras Dūda, panevėžietis. Nuo 1965-ųjų priklausė fotografijos mėgėjų klubui, o 1989-aisiais įstojo į Lietuvos fotomenininkų sąjungą. Nuo pat kūrybinės veiklos pradžios dalyvavo kolektyvinėse ir personalinėse parodose.
 Parodą  „Sugautas laikas. Devintojo dešimtmečio fotografija“ parengė ir bibliotekai paskolino Panevėžio kraštotyros muziejus.
Nuotraukos bibliotekoje eksponuojamos visą gruodį.
Laukiame Jūsų