Teatralizuotų skaitymų trečiadieniai

Trečiadienis, 15 Lapkritis 2017 17:18 D. Čepauskaitės pjesės skaitymas

Lapkričio 22 d. 17 val. bibliotekoje  vyks teatralizuoti skaitymai:  Daivos Čepauskaitės pjesę „Musė“ pristatys Liūdynės kultūros centro  Dembavos padalinio teatro studija „Diemedis“ (vad. Kristina Šimonytė-Christensen).

Tai dar viena proga susipažinti su Metų knygos rinkimams nominuotos autorės kūryba.
Bibliotekos lankytojai jau turėjo galimybę matyti šios teatro studijos pasirodymus. Jie  klausė  tos pačios autorės pjesę  „Pupos“.
Kiekvieno mėnesio paskutinį trečiadienį vykstančiuose teatralizuotuose skaitymuose skaitytojams bus pristatomi lietuvių autorių kūriniai. Toks renginių ciklas numatomas visiems ateinantiems metams ir skiriamas Lietuvos nepriklausomybės 100-mečiui. Tuo pačiu  pakviesime skaitytojus susipažinti su  bibliotekoje  gautomis knygų naujienomis.