Šiaurės šalių bibliotekų savaitė prasideda

Pirmadienis, 13 Lapkritis 2017 18:00 Auštant

Kartu su daugiau nei dviem tūkstančiais bibliotekų dvylikoje šalių ir Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka prisijungė prie Šiaurės šalių bibliotekų savaitės.

Visus suvienijo ne tik metų tema „Šiaurės salos“, bet ir tuo pačiu metu skaitomas tas pats kūrinys.
 Auštant – tai valanda mažiesiems skaitytojams, kuomet buvo skaitoma ištrauka iš Mauri Kunnas knygos „Lobių sala“. Vaikai pasigamino plaustelius, kad galėtų pasiekti salą, ieškojo lobio.

Vakare į skaitymus susirinko suaugusieji. Sutemų valanda prabėgo klausantis išraiškingai teatro studijos "Diemedis" dalyvių skaitomos ištraukos iš Ullos-Lenos Lundberg knygos „Ledas". Jaukiai pabuvę kartu, pasimėgavę kvapnia arbata bibliotekos lankytojai išsiskirstė. Gaila tik, kad šio kūrinio, sudominusio skaitytojus,  negalėjome pasiūlyti, nes jis nėra išverstas į lietuvių kalbą.