Kviečiame dalyvauti tyrime „Elektroninės paslaugos Panevėžio ir Utenos apskričių savivaldybių viešosiose bibliotekose“

Ketvirtadienis, 09 Lapkritis 2017 12:26 ebook

Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka kartu su Panevėžio kolegija atlieka tyrimą „Elektroninės paslaugos Panevėžio ir Utenos apskričių savivaldybių viešosiose bibliotekose“. Vienas iš tyrimo uždavinių - išsiaiškinti vartotojų nuomonę apie bibliotekų teikiamas elektronines paslaugas, jų poreikius bei elektroninių paslaugų plėtros galimybes.

Labai prašome skaitytojus - elektroninių paslaugų vartotojus - aktyviai įsijungti į tyrimą ir iki 2017 m. gruodžio 1 d. atsakyti į klausimus, pateiktus nuorodoje

www.manoapklausa.lt/apklausa/940076117/

Jei kiltų klausimų pildant anketą, prašome rašyti ar skambinti žemiau nurodytu adresu. Nuoširdžiai dėkojame už bendradarbiavimą.

Rimanta Pagirienė,
Socialinių mokslų fakulteto
dekano pavaduotoja MTEPI veiklai
PANEVĖŽIO KOLEGIJA
Tel.: (8 45) 461 433;
Mob.: 8 671 422 61
Laisvės a. 23, Panevėžys,
„Panevėžio kolegija – Tavo karjeros pradžia!“