Stalo teatro „Pasaka apie karalius“

Trečiadienis, 08 Lapkritis 2017 17:38 „Pasaka apie karalius“

Projekto „Biblioteka augina skaitytoją: Maminukų akademija“ dėka Panevėžio rajono savivaldybės viešąją biblioteką aplankė Stalo teatras.

Besirenkantys žiūrovai bematant buvo karūnuoti: ir vaikučiai, ir jų mamytės – juk pateko į tikrą karalystę. Karalystę, kurioje karaliai, kaip ir mes visi, sudėtingose situacijose gali arba supykti, arba pasižiūrėti į viską atlaidžiai.
Tokias skirtingas karalių istorijas ir papasakojo Saulės Degutytės režisuotas spektaklis „Pasaka apie Karalius“, žiūrovus pakerėjęs gyvais garsais, grafoprojektoriaus perteiktais vaizdais, galimybe pačiam įsitraukti į veiksmą. Visi netgi galėjo pasimatuoti karališką karūną.
Kitą trečiadienį, lapkričio 15 d. 11 val. mažųjų laukia susitikimas su šuneliu Amsiu.