Nacionalinės bibliotekų savaitės metu visuomenei pristatyta Smilgių biblioteka

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Jau tapo tradicija Nacionalinės bibliotekų savaitės metu pristatyti atnaujintas rajono bibliotekas. 2009-aisias į renginį „Smilgių biblioteka ir bendruomenė: bendradarbiavimo galimybės“ rinkosi smilgiečiai. Aktyviausi skaitytojai, seniūnijos įstaigų ir organizacijų nariai, kolegos džiaugėsi naujomis bibliotekos patalpomis.

Ne vieną dešimtmetį Smilgių bibliotekoje dirbantis Edvardas Vaičius priminė 70 – metį gyvuojančios bibliotekos istoriją, buvusius jos darbuotojus. Pavaduotoja E.Grucienė pristatė planuojamas naujas paslaugas rajono bibliotekose, supažindino su projekto „Bibliotekos pažangai“ galimybėmis.
     Renovuota biblioteka džiaugėsi Smilgių seniūnė Z.Dabužinskienė, rajono tarybos narys A.Daukša, viešosios bibliotekos darbuotojai. Prelatas B.Antanaitis biblioteką palygino su švyturiu, kurį reikia įjungti ir palinkėjo skaityti tik labai geras knygas.
     Renginyje buvo akcentuota ir Lietuvos tūkstantmečio paminėjimo svarba – vyko filmo „Neregėta Lietuva“ peržiūra, buvo klausomasi eilių ir kanklių muzikos.