Rajono bibliotekininkai sėmėsi žinių

Antradienis, 31 Spalis 2017 11:30 Seminaras

Į rajono Viešosios bibliotekos surengtą seminarą „Vaikų ir jaunimo skaitymo skatinimo veiklos“ rinkosi rajono bibliotekų bendruomenė.

Mintimis, kaip sudominti vaikus ir jaunimą, kaip padėti jiems atrasti magišką skaitomos knygos pasaulį dalijosi seminaro lektorės - Inga Mitunevičiūtė, Lietuvos nacionalinės M.Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento Tyrimų ir sklaidos skyriaus vadovė ir šio skyriaus vyriausioji tyrėja Eglė Baliutavičiūtė. Apie darbo su jaunimu formas, erdvių kūrimą, naujoves veikloje pasakojo Greta Ratkutė, Panevėžio G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja.
Seminaro dalyviai susipažino su inovatyviais skaitymo skatinimo būdais, išklausė naujausios literatūros vaikams ir jaunimui apžvalgos bei susipažino su kolegų parengtais projektais.
Taip pirmas iš planuojamų bibliotekos renginių, skirtų populiarinti skaitymą, gerą literatūrą, inovatyvias veiklos formas.