Savišvietos akademija kviečia į renginius

Ketvirtadienis, 26 Spalis 2017 08:33 „Kuriame grožį: dekoravimas“

Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos iniciatyva parengtas ir rajono savivaldybės finansuotas suaugusiųjų švietimo projektas „Savišvietos akademija“ pradeda savo veiklas Paįstrio bibliotekoje.

Pirmasis praktinis užsiėmimas „Kuriame grožį: dekoravimas“ įvyko spalio 23 dieną. Užsiėmimą vedė floristė Jurgita Jurėnienė. Floristika - tai ne tik įdomus, bet ir originalus menas. Dalyvavo įvairaus amžiaus  dalyvės. Mokymų metu floristė moteris mokė kaip iš gamtos gėrybių galima pasidaryti puokšteles įvairiausioms progoms. Dalyvės džiaugėsi, kad iš ąžuolo gilių kepurėlių, obuoliukų, iš išdžiovintų sėklų, lapų  gimė nepakartojamos vazelės. Taip pat buvo mokoma kaip iš virvės nupinti pakabinamą krepšelį, kuriame, pasitelkiant savo vaizduotę, galima  sukurti grožį.
Susidomėjimas buvo didžiulis, floristė davė gerų patarimų kaip toliau tobulėti, kurti iš to ką duoda gamta.
Skirstėsi dalyvės nešinos savo rankomis sukurtus darbelius.