Paliūniškio bibliotekoje kuriamos pasakos

Pirmadienis, 09 Spalis 2017 14:44 Kuriamos pasakos

„Su pasaka į gyvenimą“  - taip vadinasi Paliūniškio bibliotekos vykdoma neformalaus vaikų švietimo veikla.Užsiėmimai vyksta tiek bibliotekos patalpose, tiek ir už jos erdvių.

Programos vadovė Dalia Runavičienė džiaugiasi, galėdama mažiesiems perteikti kūrybinį džiaugsmą. „Veiklų metų skaitome knygeles ir jas aptariame gardžiuodamiesi kvapnia arbata. Vaidiname-kalbamės kumštinių lėlių pagalba. Mes čia diskutuojame  ir žaidžiame. Čia vyko ir įvairūs edukaciniai užsiėmimai: kūrėme stebuklingą gėlės žiedą, velykinį kiškutį, dekupažavome lėkštelę.  Ir aišku kuriame ir piešiame pasakas.“, -teigia Dalia. Įkvėpti vadovės, vaikai sugalvojo nupiešti pasaką ant takelio, vedančio per gyvenvietę. „Nupiešėm pasaką ant takelio. Pasaką – įvairiomis spalvomis, pasaką su saule ir šypsena. Pasaką apie gaidį ir gėlę. Pasaką apie mergaitę.... Pasaką su širdele ir su meile! Tai bus linksma ir skruzdėlytei, ir žiogui, ir kitiems mažiesiems vabaliukams šiuo takeliu keliauti!“, – taip apibūdina savo kūrybą dalyviai.
Dalia Runavičienė patikina, kad ateityje laukia ir kitos naujos pasakiškos veiklos!