„Darbščiosios bitelės“ pristato savos kūrybos darbų parodą

Penktadienis, 06 Spalis 2017 16:23 Amatų būrelio darbai

Panevėžio ir Utenos regionų aklųjų draugijos užimtumo centro amatų būrelis, vadovaujamas Daivos Veblauskienės, veikia jau ne vienerius  metus.

Užimtumo centro direktoriaus A. Vilimo iniciatyva parengtas  projektas sėkmingai vyksta nuo 2011 metų ir į savo veiklas įtraukė nemažą būrį aklųjų ir silpnaregių. Moterys renkasi du kartus per savaitę ir po šešias valandas užsiima mėgstama veikla: mezga, kuria atvirukus, veria karolius, gamina įvairiausius papuošalus. Aktyviausiai į kūrybinę veiklą įsijungė Agnietė Bočiulienė, Genovaitė Triuškienė, Aldona Kryžienė, Genovaitė Lunskienė ir kt. Per šešerius veiklos metus dalyvauta įvairiose  mugėse, Vilniaus miesto šventėje „Tau, Vilniau“, Puziniškio dvarelio vakarojimuose, Rožyno bendruomenės renginiuose,  organizuojamos parodos įvairiose bibliotekose.
Panevėžio rajono viešojoje bibliotekoje „Darbščiųjų bitelių“ darbų paroda eksponuojama iki pat spalio mėn. pabaigos.
Kviečiame ne tik pažiūrėti, bet ir įsigyti malonių smulkmenų. Amatų būrelis priima  užsakymus. Kreiptis telefonu  8 692 65 702 ,  (8 45) 43 92 25 į  Daivą Veblauskienę.