"Šimtametė šviesos brydė“ Paįstrio bibliotekoje

Simboliška, kad savo gyvavimo šimtmetį  Paįstrio biblioteka paminėjo naujose patalpose. 1909 m. kunigo J.Tilvyčio Žalvarnio įkurtas parapijos knygynėlis atvėrė bibliotekos istorijos duris. Danutė Martinkėnienė, kelis dešimtmečius  dalinusi knygų šviesą paįstriečiams, džiaugėsi moderniomis patalpomis, atvykusiais svečiais, ištikimais skaitytojais. Visus sužavėjo jos paruošta literatūrinė kompozicija, įprasminusi lietuvybės istoriją. Susirinkusius sveikino rajono savivaldybės vicemeras V.R.Gritėnas, įvairių institucijų atstovai. Viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja E.Grucienė pristatė projekto „Bibliotekos  pažangai“ iniciatyvas, naujas elektronines paslaugas, o skaitytojus apdovanojo projekto prizais.