Panevėžio r. bibliotekose vyko Įvyko akcija „Sukurk dainą žvaigždei“

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Rugsėjo 29 d. Panevėžio rajono viešojoje bibliotekoje ir filialuose vyko projekto „Bibliotekos pažangai“ inicijuota akcija „Sukurk dainą žvaigždei“. Renginio dalyviai buvo kviečiami kurti dainų tekstus ir juos skelbti specialiai akcijai sukurtoje interneto svetainėje www.dainazvaigzdei.lt . Dalyviai interneto transliacijos metu bendravo su muzikos atlikėjais: G. Liaudansku - Svaru, A.Chošnau, S.Sinickiu - Stano ir kitais.

Renginio akimirkos  Miežiškių bibliotekoje.

Vadoklių bibliotekoje akcijoje dalyvavo 23 vaikai.

Trakiškio bibliotekoje vykusioje akcijoje dalyvavo 11 muzikos mylėtojų.

Akcija taip pat vyko Bernatonių, Ėriškių, Raguvos, Ramygalos filialuose ir Viešojoje bibliotekoje. Akimirkos iš Viešojoje bibliotekoje vykusio renginio.

Akciją tęsis iki spalio 31 d.

Kur siųsti savo dainas ir kitos informacijos apie projektą „Sukurk dainą žvaigždei“ sužinosite interneto svetainėje www.dainazvaigzdei.lt