Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Panevėžio bardei plojo krekenaviečiai

Gražiai rudenio popietei tiko viešnių, atvykusių į Krekenavos biblioteką programos tema: „Apie meilę, rudenį, lietų“. Panevėžietė bardė Elena Freder taip pavadino savo poezijos knygelę ir išleistą kompaktinę plokštelę. Jaukų foną muzikai sukūrė Elenos meninių nuotraukų paroda „Ruduo“ ir drauge su mama atvykusių septiniolikmetės Miglės ir dešimtmetės Živilės  keramikos darbeliai ir pačių sukurti papuošalai.
Elenos dainos paperka nuoširdumu, bendražmogiškomis temomis, moteriška šiluma. Tokie pat betarpiški ir jos eilėraščiai, jos pasakojimai apie save ir savo kūrybą.
 - Niekada nevadinu savęs meninike,- sako Elena. Tiesiog  darau tai, prie ko mane kažkas vis atveda. Ir man labai sekasi,- sako ji.
Mini grupe „Upsss“ pasivadinusios  Emilija, Miglė ir Živilė jau ne naujokės scenoje. Elena dainuoja ir groja gitara nuo keturiolikos metų. Jos repertuare-  ir pirmoji jos parašyta daina. Nesenai Elena dalyvavo naujame muzikiniame televizijos projekte „Lietuvos talentai“. Miglei teko dalyvauti vaikų dainų konkurse „Dainų dainelė“.
Po koncerto klausytojai neskubėjo. Tie, kurių širdis sušildė Elenos kūryba, galėjo įsigyti jos poezijos knygą ir kompaktinę plokštelę. Dėmesio sulaukė Miglės ir Živilės darbeliai, ypač sagės. Kūrybinės sėkmės! To linkėjo visi, vakarą praleidę su grupe„Upsss“.

Irma Pažemeckienė