Skaitymo akcijos baigėsi. Skaitymas tęsiasi

Ketvirtadienis, 14 Rugsėjis 2017 14:36 Prizai ir diplomas

Nė kiek nevėluodamas atskubėjo ruduo, nusinešdamas vasarą, o su ja nusinešė ir mūsų vasariškas skaitymo akcijas. O jų buvo ne viena.

Jaunieji bibliotekos skaitytojai  įsijungė  į Skaitymo iššūkio akcijas, inicijuotas viešųjų apskrities bibliotekų, o suaugusiems skaitytojams buvo pasiūlyta dalyvauti  Vasaros skaitinių akcijoje, kurią rėmė įmonė „Kavos draugas“. Jaunieji skaitytojai  uoliai kibo į Skaitymo iššūkio užduotis ir sulaukė sėkmės – Panevėžio regione jie kartu su Ignalinos biblioteka pasidalijo 3-iąja vieta. Prizą pelnė aktyviausia skaitytoja -  „Vilties“ progimnazijos  ketvirtokė Lidija Jackūnaitė.
Pasitelkus seną lagaminą, kurio magišką trauką bibliotekos lankytojai pajuto dar pernai, suaugusiems skaitytojams buvo  pasiūlyta kelionių knygų, atostogoms skirtų romanų. Ši kelionėms ir vasarai skirta   paroda buvo  susieta su kita  - Vasaros skaitinių -  akcija, kurią , mūsų nuostabai ir džiaugsmui, inicijavo visai ne knygų žmonės, tačiau, matyt, žmonės, kuriems nesvetimas knygos ir kavos jausmas. Tai buvo įmonė „Kavos draugas“  savo teiginiu “Mes  nežinome, kas galėtų būti geresnio už ramią popietę, kuomet vienoje rankoje - mylima knyga, o kitoje - garuojanti kava“, pakvietusi mus įsijungti į skaitymo  akciją  ir aktyviausiam skaitytojui pažadėjusi prizą.
 Įmonė savo žodį tesėjo  ir biblioteka vieną rugsėjo popietę pakvipo kava. Susirinkę į baigiamąjį vasaros akcijų renginį   geriausius  skaitytojus, ir vasarą neužmiršusius bibliotekos,  apdovanojome kavos pakuotėmis. Kvapnia kava mėgausis skaitytojos  Aldona Ramoškienė, Česlava Slavinskienė, Genutė Černiauskienė, Vanda Čereškienė, Dainė Kulikauskaitė.
Laimingi žmonės skaito ir geria kavą. Ir, turbūt, ir rudenį nepamirš kelio į biblioteką.

Parengė D. Pamerneckytė