VASAROS SKAITINIŲ akcija tęsiasi

Penktadienis, 25 Rugpjūtis 2017 10:22 Vasaros skaitiniai

“Mes  nežinome, kas galėtų būti geresnio už ramią popietę, kuomet vienoje rankoje - mylima knyga, o kitoje - garuojanti kava“, – taip skelbia akcijos rėmėjai, įmonė „Kavos draugas“, aktyviausiam skaitytojui pažadėję prizą.

Liepos mėnesį startavusi   VASAROS SKAITINIŲ  akcija sėkmingai perkopė į antrą pusę. Džiaugdamiesi lankytojų gausa kviečiame dar nespėjusius ar neatostogavusius  užsukti į mūsų biblioteką, pasirausti senajame lagamine ar pasidairyti po knygų lentynas  ir – pirmyn į užburiantį knygų  pasaulį.  
Šios  lietuviškos vasaros, ne itin lepinančios šiluma,   dienos popietė – pats tas įsitaisyti su knyga ir kavos puodeliu rankoje ir pasvajoti apie neišvengiamas vasaros   atostogas. Nėra po ranka širdžiai mielos knygos? Jums pagelbės senasis gerasis knygų lagaminas, ramiai sau dienas leidžiantis mūsų bibliotekoje. Pilnas prikrautas  užburiančių nuotykių, žavių romanų, nepamirštamų kelionių knygų, kurios (jei nepakvies Jūsų į kelionę), tai bent padės pakeliauti knygos puslapiais. Juk ir tokia kelionė gali būti nepamirštama, tiesa?  Rėmėjų prizai (išskirtinė kava) jau atvyko ir ramiai laukia akcijos nugalėtojų. Laimingi žmonės skaito ir geria kavą!


Akcijos rėmėjai:
Kavos Draugas - https://www.kavosdraugas.lt/
Grožio Draugas - http://www.groziodraugas.lt/
Fėjos Namai - http://www.fejosnamai.lt/