Mokymai bibliotekoje - antroji norinčių išmokti dirbti kompiuteriu ir naršyti internete grupė

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Š.m. sausio 19 d. 10 val. viešojoje bibliotekoje (Beržų g. 50) pradeda mokytis antroji norinčių išmokti dirbti kompiuteriu ir naršyti internete grupė. Mokymai bibliotekoje vyksta pagal projektą „Bibliotekos pažangai“. Vieno užsiėmimo trukmė 2 val.

Kurso preliminarią programą galite žiūrėti nuspaudę šią nuorodą.
Į kompiuterinio raštingumo pradžiamokslio ir interneto kursus jau yra užsiregistravusi ir trečioji norinčiųjų grupė, kuri mokysis š. m. vasario 9 – 19 dienomis. Žr. šią nuorodą.
Visus norinčius mokytis vėliau vykstančiuose kursuose, kviečiame registruotis tel. 587048, el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. arba bibliotekoje.