Mokymai gyventojams: pažintis su išmaniosiomis technologijomis

Antradienis, 20 Birželis 2017 15:55

Rajono viešoji biblioteka tęsdama mokymų ciklą gyventojams, bibliotekose lankytojus supažindina su planšetinių kompiuterių panaudojimo galimybėmis. Šį mėnesį  mokymai vyko Krekenavos, Paįstrio bibliotekose, planuojami ir kitose bibliotekose.

Pažinti naujas technologijas renkasi lankytojai, vedini savų interesų: kas pirmąkart susipažįsta su planšetiniu įrenginiu, išmoksta pirminio valdymo, kiti – atranda papildomas funkcijas, galinčias pritaikyti kasdienėje veikloje. Populiaru buvo išmokti naudotis sėjos kalendoriumi, atrasti filmavimo, nuotraukų apdorojimo ir kitas mobiliųjų programėlių funkcijas.
Mokymai gyventojams buvo pradėti vykdant „Bibliotekos pažangai 2“ projektą. Tai puiki galimybė visiems subūrus bendruomenės narius ir pasitelkus išmaniąsias technologijas, įgyventi daug idėjų ir bendrų tikslų.