Lino kilimų EcoLinum parodos pristatymas

Penktadienis, 12 Gegužė 2017 16:07 Kilimo autorius

Buvusio Staniūnų dvaro restauruotame  pagalbiniame pastate įsikūręs gražiai vadinamas lininių kilimų fabrikėlis  (UAB „Pluošto linija“)  Panevėžio rajono viešojoje bibliotekoje eksponuoja  savo prekių ženklo EcoLinum gaminius, o vakardienos popietę surengė šios parodos pristatymą.

Išskirtiniai gaminiai – įvairiausių dydžių,  formų, įdomaus dizaino, aukštos kokybės  lino kilimai,  pagalvėlės, netgi pufai – tai tarsi kultūrinis šokas mums visiems, gaminius iš lino siejantiems su tradiciniais, dar tarybinius laikus menančiais, suvenyrais.
Pristatyme dalyvavusios įmonės darbuotojos Violeta Kuprytė ir Regina Archipovienė  papasakojo, kaip užgimė idėja gaminti būtent tokį išskirtinį, „Draugišką aplinkai“ produktą, pasakojo, kaip gimsta kilimai, supažindino su jų priežiūra. Susidomėję ir susižavėję renginio dalyviai  apipylė klausimais bibliotekos viešnias. Domino viskas : kiek laiko reikia vienam kilimui išausti, ar sunkus tai darbas, kaip audimo metu derinamos spalvos, kur ir kaip randamos rinkos  produkcijos realizavimui ir t.t.
Kilimų autorė – dizainerė  Sandra Serapinienė –  į renginį atvykti negalėjo, tad kolegėms teko atsakinėti į klausimus ir už ją.
Visus, negalėjusius vakar atvykti pas mus , kviečiame paskubėti:  ši tikrai dėmesio verta paroda bibliotekoje bus eksponuojama tik gegužės mėnesį.

Laukiame.

Parengė D. Pamerneckytė