Sveikiname!!!

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:25

Sveikiname kolegę Astą Nedveckienę, Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos metodininkę, Panevėžio regiono bibliotekų darbuotojų metų nominacijos „Ad Astra“ nominantę Panevėžio regiono savivaldybių viešųjų bibliotekų kategorijoje.

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos įsteigtos nominacijos „Ad astra“, skirtos įvertinti išskirtinius Panevėžio regiono bibliotekų darbuotojus,
Nominacija „Ad astra“ siekdama įvertinti ir išskirti kūrybiškai, inovatyviai visuomenės labui dirbančius Panevėžio regiono bibliotekų darbuotojus.
Nominacija pavadinta „Ad astra“ pagal Gabrielės Petkevičaitės-Bitės to paties pavadinimo romaną. Nominacija įprasmina kilnumą, dvasinio tobulėjimo siekimą, pagalbą kitiems – principus, kuriais vadovavosi ir Gabrielė Petkevičaitė-Bitė.